Carl Fredrik Reuterswärd, Spel

Klubbat för:

13000 SEK

15 000-18 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Spel
Signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1962 a tergo. Lack, akryl och tempera på duk, 27,5 x 22 cm.

1317

2020-06-11