Klubbat för:
13000 SEK
15 000-18 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Spel
Signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1962 a tergo. Lack, akryl och tempera på duk, 27,5 x 22 cm.
1317
2020-06-11