Bröderna Malmström, takarmatur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BRÖDERNA MALMSTRÖM, takarmatur, Malmö 1940-tal, mässing med dekor av blommor, tre kupor i gult glas, höjd 60 cm, mindre slitage

1037

2020-06-11