Bord, Sverige 1930-tal

Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal
Bord, Sverige 1930-tal

Klubbat för:

6000 SEK

6 000-8 000 SEK

BORD, Sverige 1930-tal, stomme i stålrör, orange konstläder med pärlspikning i form av stjärna och cirkel, höjd 60, diameter 50 cm, smärre slitage, fotavslut senare

1027

2020-06-11