Birgit Broms, Stort landskap, Latte

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BIRGIT BROMS
1924-2008
Stort landskap, Latte
Monogramsignerad BB. Olja på duk, 54 x 116 cm. Utförd 1959-60.

UTSTÄLLD
Galerie Pierre, Stockholm, april 1960

1304

2020-06-11