Anton Anderberg, Ett par kompositioner med kvinnor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ANTON ANDERBERG
1882-1973
Ett par kompositioner med kvinnor och barn
Signerade och daterad Anton Anderberg 1919. Olja på duk, vardera 48 x 74 cm.

1307

2020-06-11