Anders Petersen, Carnival St. Marco

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ANDERS PETERSEN
född 1944
Carnival St. Marco, Venice 1982
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Anders Petersen 1982/1991, AP. Gelatinsilverfotografi, 38 x 25 cm.

1365

2020-06-11