Ylva Ogland, Ylva & Sisela

Ylva Ogland, Ylva & Sisela
Ylva Ogland, Ylva & Sisela
Ylva Ogland, Ylva & Sisela
Ylva Ogland, Ylva & Sisela
Ylva Ogland, Ylva & Sisela
Ylva Ogland, Ylva & Sisela

Klubbat för:

170000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

YLVA OGLAND
född 1974
Ylva & Sisela
Signerad och daterad på baksidan Ylva Ogland 2008-13. Olja på duk, 125 x 85 cm.

PROVENIENS:
Fruit and Flower Deli, New York

462

2019-11-25