Terry O´Neill, Audrey Hepburn

Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn
Terry O´Neill, Audrey Hepburn

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

TERRY O´NEILL
Storbritannien, född 1938
Audrey Hepburn
Signerad och numrerad Terry O'Neill 6/50. Pigment print, I. 62 x 93,5 cm

512

2019-11-25