Klubbat för:
46000 SEK
40 000-50 000 SEK
ROLF HANSON
född 1953
Eadem Sed Aliter
Olja på pannå, 60 x 55 cm.
Signerad och daterad a tergo Rolf Hansson 2009
PROVENIENS: Galleri Aronowitsch
443
2019-11-25