Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter

Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter
Rolf Hanson, Eadem Sed Aliter

Klubbat för:

46000 SEK

40 000-50 000 SEK

ROLF HANSON
född 1953
Eadem Sed Aliter
Olja på pannå, 60 x 55 cm.
Signerad och daterad a tergo Rolf Hansson 2009

PROVENIENS: Galleri Aronowitsch

443

2019-11-25