Rölakanmatta, Sverige 1950-tal

Klubbat för:

22000 SEK

20 000-25 000 SEK

MATTA, rölakan, Swedish Modern, Sverige 1950-tal, stiliserad fruktliknande dekor i grått och gult mot grön botten, 225 x 329 cm, mindre slitage

195

2019-11-25