Klubbat för:
22000 SEK
20 000-25 000 SEK
MATTA, rölakan, Swedish Modern, Sverige 1950-tal, stiliserad fruktliknande dekor i grått och gult mot grön botten, 225 x 329 cm, mindre slitage
195
2019-11-25