Peter Dahl, Advokaterna

Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna
Peter Dahl, Advokaterna

Klubbat för:

102000 SEK

Schätzwert

150 000-200 000 SEK

Beschreibung

PETER DAHL
1934-2019
Advokaterna
Signerad och daterad Peter Dahl -71. Olja på duk, 54 x 65 cm

331

2019-11-25