Madeleine Pyk, Komposition med båt

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Komposition med båt
Signerad M Pyk. Olja på duk, 79 x 71 cm.

335

2019-11-25