Klubbat för:
46000 SEK
35 000-40 000 SEK
MADELEINE PYK
född 1934
Granada
Signerad Pyk, olja på duk, 105,5 x 125 cm
PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären 2017
Madeleine Pyk målade denna tavla efter sin 80-årsdag 2014, vilken hon firade i Granada.
429
2019-11-25