Lennart Rodhe, Hålvägg

Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg
Lennart Rodhe, Hålvägg

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LENNART RODHE
1916-2005
Hålvägg, 1953
Monogramsignerad och daterad på baksidan Gerlesborg 1953. Olja på duk, 54 x 33 cm

UTSTÄLLD
Utställning 2, Galerie Burén, Stockholm, katalognr 18

332

2019-11-25