Lars Lerin, Ebb, Gimsøya, Lofoten

Klubbat för:

120000 SEK

150 000-175 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Ebb, Gimsøya, Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin -97. Akvarell, 101 x 127 cm

329

2019-11-25