Inge Schiöler, Vita tulpaner

Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner
Inge Schiöler, Vita tulpaner

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Vita tulpaner
Signerad Inge Schiöler. Olja på papper fäst på pannå, 44 x 37 cm.

408

2019-11-25