Inge Schiöler, Vårstig

Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig
Inge Schiöler, Vårstig

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Vårstig
Signerad och daterad INGE SCHIÖLER 1967. Olja på duk, 38 x 41 cm
Gunnar Hjorthén nr 480

376

2019-11-25