Henri Michaux, Composition

Henri Michaux, Composition
Henri Michaux, Composition
Henri Michaux, Composition
Henri Michaux, Composition
Henri Michaux, Composition
Henri Michaux, Composition

Klubbat för:

65000 SEK

Schätzwert

50 000-60 000 SEK

Beschreibung

HENRI MICHAUX
Belgien 1899-1984
Composition
Signerad HM. Tusch och akvarell på papper, 56 x 76 cm.

500

2019-11-25