Klubbat för:
65000 SEK
Schätzwert
50 000-60 000 SEK
Beschreibung
HENRI MICHAUX
Belgien 1899-1984
Composition
Signerad HM. Tusch och akvarell på papper, 56 x 76 cm.
500
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner