Gerhard Nordström, Utan Titel - Monets Trädgå

Klubbat för:

48000 SEK

30 000-40 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM
1925 - 2019
Utan Titel - från serien Monets Trädgård
Signerad G Nordström. Olja på pannå, 105,5 x 73 cm

343

2019-11-25