Gerhard Nordström, Juli Motljus

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM
1925-2019
Juli Motljus
Signerad G Nordström. Olja på pannå, 60 x 92 cm

PROVENIENS
Inköpt 1982 av Lantbrukarnas Riksförbund

UTSTÄLLD
Smygebygdens Gille, Smygehamn

405

2019-11-25