Gerhard Nordström, Eftermiddag/ September

Klubbat för:

150000 SEK

200 000-250 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM
1925-2019
Eftermiddag/ September
Fyra delar vardera signerade G Nordström. Olja på pannå, höjd 160 cm x 90 + 122 + 122 + 90 cm, totalbredd 424 cm

PROVENIENS
Galleri Doktor Glas
Inköpt 1996 av Lantbrukarnas Riksförbund

326

2019-11-25