Franciska Clausen, Komposition

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

FRANCISKA CLAUSEN
Danmark 1899-1986
Komposition
Signerad och daterad F.C 1928. Gouache på papper, bildmått 14 x 11 cm, pappersmått 14,5 x 10,7 cm.

496

2019-11-25