Einar Jolin, Interiör med vilande hund
Klubbat för:
36000 SEK
Arviointi
15 000-18 000 SEK
Kuvaus
EINAR JOLIN
1890-1976
Interiör med vilande Jack Russell-terrier
Signerad och daterad Einar Jolin Arild den 8 juli 1939. Akvarell på papper, 30 x 40 cm.
334
Päivämäärä:
2019-11-25