Einar Jolin, Interiör med vilande hund

Klubbat för:

36000 SEK

Arviointi

15 000-18 000 SEK

Kuvaus

EINAR JOLIN
1890-1976
Interiör med vilande Jack Russell-terrier
Signerad och daterad Einar Jolin Arild den 8 juli 1939. Akvarell på papper, 30 x 40 cm.

334

Päivämäärä:

2019-11-25