Dick Beer, Boxare

Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare
Dick Beer, Boxare

Klubbat för:

50000 SEK

60 000-80 000 SEK

DICK BEER
1893-1938
Boxare
Signerad och daterad Dick Beer 1922. Olja på duk, 160 x 90 cm.

355

2019-11-25