Dearraindrop, Dripdrop 1

Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1
Dearraindrop, Dripdrop 1

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

DEARRAINDROP
USA, konstnärsgrupp grundad 1998
Dripdrop 1
Signerad och daterad Dearraindrop 9/2006 Joe Grillo. Olja på duk, 185 x 273 cm.

PROVENIENS:
Loyal, Stockholm

545

2019-11-25