Carl Hammoud, Draft

Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft
Carl Hammoud, Draft

Klubbat för:

40000 SEK

50 000-70 000 SEK

CARL HAMMOUD
född 1976
Draft
Signerad och daterad på baksidan Carl Hammoud 2005. Olja på duk, 50 x 60 cm

PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm
Bukowskis, Contemporary, våren 2017, katalognr. 63

367

2019-11-25