Klubbat för:
40000 SEK
50 000-70 000 SEK
CARL HAMMOUD
född 1976
Draft
Signerad och daterad på baksidan Carl Hammoud 2005. Olja på duk, 50 x 60 cm
PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm
Bukowskis, Contemporary, våren 2017, katalognr. 63
367
2019-11-25