Byrå, Sverige 1920-tal, Swedish Grace

Klubbat för:

18000 SEK

Schätzwert

10 000-12 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, Sverige 1920-tal, Swedish Grace, fanerad med björk, rot och palisander, tre lådor med intarsiadekor av kantbårder och blomsterslingor, höjd 76, 100 x 47 cm, fanér med smärre torrsprickor

8

2019-11-25