Klubbat för:
18000 SEK
Schätzwert
10 000-12 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, Sverige 1920-tal, Swedish Grace, fanerad med björk, rot och palisander, tre lådor med intarsiadekor av kantbårder och blomsterslingor, höjd 76, 100 x 47 cm, fanér med smärre torrsprickor
8
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner