Björn Wessman, Sank

Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank
Björn Wessman, Sank

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BJÖRN WESSMAN
född 1949
Sank
Signerad och daterad a tergo Björn Wessman 1988. Olja på duk, 81,5 x 191 cm

384

2019-11-25