Bernard Rancillac, Komposition

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BERNARD RANCILLAC
Frankrike, född 1931
Komposition
Signerad och daterad Rancillac -64. Olja på duk, 65 x 50 cm .

506

2019-11-25