Astrid Sylwan, Red acrylic skypainting III

Klubbat för:

38000 SEK

40 000-50 000 SEK

ASTRID SYLWAN
född 1970
Red acrylic skypainting III
Signerad och daterad på baksidan Astrid Sylwan 2008. Olja på duk, 60 x 50 cm.

PROVENIENS
Andersson & Sandström, Stockholm (inköpt av nuvarande ägare 2008)

377

2019-11-25