Alvar Aalto, vas, "Savoy", Iittala

Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,
Alvar Aalto, vas,

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ALVAR AALTO, "Savoy", vas, Iittala, Finland 1970-80-tal, formblåst klarglas, signerad ALVAR AALTO, höjd 30 cm, mikronagg

273

2019-11-25