Alice Wallebäck, rölakanmatta

Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta
Alice Wallebäck, rölakanmatta

Klubbat för:

19000 SEK

15 000-18 000 SEK

ALICE WALLEBÄCK, matta, rölakan, stiliserad dekor i grönt, gult, rosa, lila och grönt mot ljusviolett och grå botten, signerad AW, 221 x 170 cm, några fransar med smärre skador

200

2019-11-25