Waldemar Lorentzon, Söndrums Stenhuggeri

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Söndrums Stenhuggeri, sommaren 1939
Signerad Lorentz. Olja på duk, 35,5 x 44 cm

299

2019-05-16