Tor Bjurström, Blommande havsvik, Bohuslän

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TOR BJURSTRÖM
1888-1966
Blommande havsvik, Bohuslän
Signerad Bjurström. Olja på pannå, 54 x 65 cm

UTSTÄLLD

361

2019-05-16