Tino Stefanoni, Senza titolo

Tino Stefanoni, Senza titolo
Tino Stefanoni, Senza titolo
Tino Stefanoni, Senza titolo
Tino Stefanoni, Senza titolo
Tino Stefanoni, Senza titolo
Tino Stefanoni, Senza titolo

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TINO STEFANONI
Italien, född 1937
Senza titolo
Signerad och daterad på baksidan Tino Stefanoni 1986. Akryl på duk, 27 x 42 cm.

PROVENIENS
Galerie Krief-Raymond, Paris, no 302

373

2019-05-16