Sven X:et Erixson, Trädgård

Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård
Sven X:et Erixson, Trädgård

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Trädgård
Signerad och daterad Sven Erixson -31. Olja på duk, 51 x 60 cm.

UTSTÄLLD
X:et i Tumba, Stockholms Stadsmuseum, 1995

274

2019-05-16