Sven X:et Erixson, Sydfransk småstad

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Sydfransk småstad
Signerad Sven Erixson. Olja på duk, 65 x 75 cm

364

2019-05-16