Sven X:et Erixson, Skogsparti

Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti
Sven X:et Erixson, Skogsparti

Klubbat för:

22000 SEK

Schätzwert

25 000-30 000 SEK

Beschreibung

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Skogsparti
Signerad Sven Erixson. Olja på pannå, 46 x 52 cm.

273

2019-05-16