Klubbat för:
22000 SEK
Schätzwert
25 000-30 000 SEK
Beschreibung
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Skogsparti
Signerad Sven Erixson. Olja på pannå, 46 x 52 cm.
273
2019-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner