Sven X:et Erixson, Norrlandsmotiv

Klubbat för:

Osåld

20 000-25 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Norrlandsmotiv
Signerad Sven Erixson. Olja på duk, 46,5 x 61 cm.
Utförd 1940-tal

365

2019-05-16