Staffan Hallström, Figur med munspel

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

75 000-100 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM
1914-1976
Figur med munspel
Signerad och daterad SH -65 och signerad a tergo. Olja på duk, 92 x 73 cm.
På baksidan betitlad, signerad Staffan Hallström samt daterad 62-65.

342

2019-05-16