Soffa och fåtölj, 1930-tal

Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal
Soffa och fåtölj, 1930-tal

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

SOFFA OCH FÅTÖLJ, organisk form, 1930-40-tal, klädda i blå sammet, ben av björk, soffans höjd 70, längd 165, djup 86 cm, fåtöljens höjd 70 cm, sitthöjd 35 cm, visst slitage

87

2019-05-16