Skrivbord, 1940-tal

Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal
Skrivbord, 1940-tal

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SKRIVBORD/BORD, 1940-tal, fanerat med jakaranda, mahogny och masurbjörk, uppfällbar skiva med två lådor med draghandtag av tenn, skivan med intarsiadekor av rutor, höjd 73, 130 x 66 cm, fuktfläckar, bruksslitage

79

2019-05-16