Sigrid Hjertén, Landskap, Provence

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Landskap, Provence
Signerad Hjertén. Akvarell på papper, 38 x 50 cm.

PROVENIENS
Svensk privatsamling

268

2019-05-16