Ragnar Sandberg, Ut mot havet

Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet
Ragnar Sandberg, Ut mot havet

Klubbat för:

18000 SEK

18 000-20 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ut mot havet
Signerad R.S. Olja på duk fäst på pannå, 24,5 x 34,5 cm

UTSTÄLLD

313

2019-05-16