Ragnar Sandberg, Ner mot havet

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ner mot havet
Signerad och daterad R S - 45. Olja på duk, 34 x 62 cm

UTSTÄLLD
Göteborgskolorister, Galleri Koch Stenungsunds kommuns konsthall, 2018

277

2019-05-16