Ragnar Sandberg, Kvinna vid havet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Kvinna vid havet
Signerad R.S. Akvarell och tusch, ca 19,5 x 19 cm

UTSTÄLLD

278

2019-05-16