Pierre de Belay, Hamn med fiskare

Klubbat för:

30000 SEK

Schätzwert

25 000-30 000 SEK

Beschreibung

PIERRE DE BELAY
Frankrike 1890-1947
Hamn med fiskare
Signerad på båten P de Belay. Olja på duk, 50 x 61 cm.

PROVENIENS
Karl Gerhard, Stockholm, enligt påskrift på baksidan 10-10-39.

2019-05-16