Peter Dahl, Interiör med figurer

Klubbat för:

Osåld

30 000-35 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Interiör med figurer
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, 55,5 x 75,5 cm

346

2019-05-16