Peter Dahl, Figurscen

Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Figurscen
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, ca 74 x 54 cm

345

2019-05-16