Mark Tobey, Komposition

Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARK TOBEY
USA 1890-1976
Komposition
Signerad och daterad Tobey -59. Akvarell och blandteknik på papper, bildyta 23 x 17,5 cm.

374

2019-05-16